pomysł na..., prezenty, wszystkie

Nietypowe prezenty na Dzień Ojca

W sobotę Dzień Ojca. Masz już przygotowany prezent? Jeśli nie to może poniższy wpis Cię zainspiruje.

Obejrzyjcie razem mecz

Nie musi to być od razu wspólny wyjazd na mistrzostwa do Rosji 😉 Jeśli Twój tata jest fanem piłki nożnej napewno ucieszy się ze wspólnego wyjścia do strefy kibica. Ewentualnie zawsze możecie zostać w domu, zaopatrzyć się w ulubione napoje i przekąski i obejrzeć mecz w telewizji. Nie jesteście fanami piłki nożnej? Nic nie szkodzi. Przecież jest jeszcze siatkówka, koszykówka, żużel, tenis i wiele innych.

nietypowe prezenty na dzień ojca mecz

Wspólny wypad  

Jeśli nie kręcą Was sportowe emocje zawsze możecie wybrać się razem do kina, teatru lub na koncert. Pozwól tacie wybrać gdzie i na co pójdziecie. Równie dobrze może to być pyszny obiad lub dobre piwo. Albo wypad na kręgle lub na strzelnicę.

 

Umyj mu samochód

Może warto odpicować tacie jego ukochane autko. Odkurzyć i porządnie umyć. Mała rzecz a cieszy.

nietypowe prezenty na dzień ojca samochód

Wspólna przygoda

Przejażdżka terenowym autem, kolacja w ciemnościach, a może kurs barmana. Super Prezenty, Katalog Marzeń, Wyjątkowy Prezent czy Prezent Marzeń to jedne z bardziej znanych stron, które oferują nietypowe prezenty. Znajdziesz w nich coś na każdą kieszeń. jednak nie ograniczaj się jedynie do kupienia prezentu. Jeśli masz możliwość wybierz się tam razem z tatą.

 

I najważniejsze… pamiętaj o tym dniu, zadzwoń do taty, pojedź do niego, przytul, porozmawiaj, poświęć mu swój czas. To dużo cenniejsze niż najdroższy prezent.

 


zdjęcia Pixabay

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge