O mnie

Witaj. Cieszę się, że zawitałaś/zawitałeś na mojego bloga. Chcesz wiedzieć coś więcej o autorce? Proszę bardzo.

Mam na imię Monika. Na karku już albo dopiero 30. Jestem szczęśliwą „posiadaczką” najfajniejszego mężczyzny na świecie, który ma równie dziwne poczucie humoru co ja (może jestem troszkę nieobiektywna ale co tam), zwariowanych rodziców i równie szalonych przyszłych/niedoszłych teściów. Ogólnie mogę o sobie powiedzieć, że jestem szczęśliwym i coraz bardziej spełnionym ludziem. Bliscy i przyjaciele dbają o uśmiech na mojej twarzy i dają kopa na rozpęd gdy mam ochotę się poddać. Mentalnie nadal jestem blondynką jak z kawałów, chociaż ponad rok temu przefarbowałam się na rudo. Jednak natury nie da się oszukać.

Uwielbiam podróże, góry i morze to moje ukochane kierunki. Mam nadzieję, że uda nam się zaszczepić w maluchu miłość do podróżowania i ciekawość świata. Książki, dobre filmy i kreskówki lub wieczory przy grach planszowych również należą do moich ulubionych sposobów spędzania wolnego czasu.

Niedawno wraz z Kamilem rozpoczęliśmy najciekawszą przygodę w naszym życiu. Rodzicielstwo. Na blogu znajdziesz artykuły przydatne i praktyczne związane z ciążą, rodzicielstwem ale i z podróżami, czasem wolnym itp, jednak często opatrzone odrobiną humoru, ironii i sarkazmu. Być może z czasem pozwolę sobie na więcej prywaty. Zobaczymy.

Mam nadzieję, że polubisz mój sposób pisania i będziesz z chęcią wracać na stronę po dawkę dobrej i pozytywnej energii.