gadżety, prezenty, rodzicielstwo

Szumiący miś, otulacz i projektory czyli nowoczesne usypiacze dla maluchów

Na każdym kroku słyszysz, że rodzicielstwo to taki cudowny moment w Twoim życiu. Reklamy w internecie i tv atakują Cię zdjęciami roześmianych noworodków i równie zadowolonych z życia rodziców. W specjalistycznych gazetach czytasz artykuły o tym jak wspaniale jest być ojcem i matką. Jesteś pełen optymizmu i wierzysz, że wszystko będzie dobrze. Przecież na początku dziecko tylko je i śpi. Taaak… Po n-tej nieprzespanej nocy przestajesz w to wierzyć i zastanawiasz się czy tak już będzie zawsze. Masz ochotę oddać swoje kochane maleństwo na tydzień do rodziców lub teściów. Albo chociaż na jedną noc do sąsiada. Wyspać się, nie wstawać kilkanaście razy w nocy, mieć czas dla siebie i swojej drugiej połówki. Ach… Marzenia 😉

Na szczęście w tej chwili mamy całą masę pomocników, którzy pomogą nam w usypianiu maluszka. Poniżej znajdziesz kilka propozycji. Mam nadzieję, że któraś z nich okaże się skuteczna i w końcu kolejne noce będzie można zaliczyć do tych przespanych.

Szumiące pluszaki

Szumiące misie i nie tylko. Emitują biały lub różowy szum, który ma sprawiać, że dziecko czuje się jak w brzuchu u mamy. Kilka dźwięków do wyboru np. deszcz, szum morza, bijące serce czy suszarka i regulacja głośności pozwalają dopasować misia do potrzeb maluszka. Możemy wybrać najprostszą wersję zabawki, taką z czujnikiem snu, który włączy ponownie szum gdy dziecko zacznie płakać i wersję połączoną z aplikacją na telefonie.

Whishbear

whisbear szumiący miś

Cena 119 – 399 zł

Szumisie

szumisie szumiące misie

Cena 89 – 279 zł

Prince Lionheart
szumiący miś prince lionheart

Cena 145 – 199 zł

ZAZU

szumiący miś zazu

Cena 159 zł

Przytulanka chłonąca zapach

Według producentów te zabawki chłoną zapach lepiej niż każde inne. A to oznacza, że wystarczy żeby mama spała z misiem kilka nocy, a następnie gdy włoży go do łóżeczka maluszek poczuje się jakby spał z mamą. A przynajmniej będzie czuć jej zapach blisko siebie.

Cuski

szumiący miś cuski

Cena 75 – 99 zł

 

Baby’s Onlyszumiący miś króliki

Cena 192 zł

Projektory

Najczęściej są urządzeniem wielofunkcyjnym. Robią jednocześnie za lampkę, projektor, odtwarzacz kołysanek i ozdobę dziecięcego pokoju.

Fisher Price

szumiący miś fisher price

Cena 170 zł

 

Chicco

Cena 169 zł

Otulacze

Podobno spowijanie niemowlaka pomaga mu się wyciszyć i poczuć jak w brzuchu u mamy. Ponadto otulanie jest pomocne podczas kolki.

Lullalove

szumiący miś otulacz

Cena 99 zł

 

Samych przespanych nocy życzę Wam i Waszym maluszkom.

 


ceny aktualne na dzień 18.07.2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge